“100 Çocuk 100 Fidan 100 Gelecek” Projesi Kapsamında Fidan Dikme Töreni Gerçekleştirilmiştir

             Korunma ve bakım altındaki çocuklarımıza doğa ve ağaç sevgisini aşılamak, doğanın önemi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan  “100 Çocuk 100 Fidan 100 Gelecek” projesi kapsamında İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen fidan dikme etkinliğimiz 30 Mart 2018 tarihinde Kemalpaşa’nın Ansızca Köyü’nde gerçekleştirilmiştir.
            Etkinliğe; Valimizin Saygıdeğer Eşleri Sayın Uzm.Dr.Dilek Didem AYYILDIZ, Vali Yardımcımız Sayın Sultan DOĞRU, Kemalpaşa Kaymakamının Eşleri Sayın Nurten KIZILKAYA, İl Müdürümüz Sayın Nesim TANĞLAY ve Eşleri Sayın Emine TANĞLAY, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Sayın Ülkü POLAT, Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Sayın Turgay AKDOĞAN, gönüllülerimiz ve çocuklarımız katılmıştır.
          Protokol üyeleriyle birlikte fidan diken çocuklarımız,  hazırladıkları şarkı ve şiirleri sunmuşlardır. Çocuklarımızın protokol üyeleri için hazırladığı hediyelerin takdim edilmesinin ardından da çocuklarımıza hediyeleri verilmiş ve etkinlik sonlanmıştır.


Sonraki Sayfa: Çocuk Koruma Kanunu 49. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.

Önceki Sayfa : 2 Nisan 2018 Pazartesi Günü Saat 10:30'da Cumhuriyet Meydanından Saat Kulesine Kadar Olan Yürüyüşümüze Bekliyoruz.