13. Olağan “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi.

İlimizde aile içi şiddet mağdurlarına ve mağdur çocuklara yönelik verilen hizmetlerin kurumsal kapasitesinin arttırılmasına ve işbirliğinin geliştirilmesine ilişkin kurulmuş olan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Kurulu Toplantısı 21 Aralık Perşembe Günü Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
 
 
İzmir İli Vali Yardımcısı Sultan Doğru başkanlığında ve kurul daimi üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon kurulu toplantısında, Vali Yardımcısı Sultan Doğru tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri içerisinde yer alan 2017 yılı Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı değerlendirildi ve 2018 yılı eylem planı çalışma takvimi istişare edilerek ele alındı; 2018 yılı itibariyle İl Koordinasyon kurulu toplantılarının 4 ayda bir yapılması karara bağlanarak toplantı sonlandırıldı. 


Sonraki Sayfa: İzmir'in Kiraz İlçesinde Gönül Elçileri Projesi kapsamında etkinlikler düzenlendi.

Önceki Sayfa : Gönül Elçileri Projesi çerçevesinde Buca İlçesi buluşmasında “Koruyucu Aile” tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.