Çocuk Koruma Kanunu 49. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.

             Çocuğun korunması alanında kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun geliştirilerek çocuğun daha etkin korunmasını sağlamak amacıyla İlimizde oluşturulan Çocuk Koruma Kanunu 49. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU Başkanlığında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda 28 Mart 2018 tarihinde saat 14:30’da gerçekleştirilmiştir.
              Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya, İzmir Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nesim TANĞLAY, Cumhuriyet Başsavcı V. Mehmet ALBAYRAK, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şb.Müdürü Gülden TÜRKAL, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalı Başkanı  Prof. Doktor Özlem GENCER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Müd.Yrd Mustafa ÇOBAN, İzmir Barosu Çocuk Hakları Merkezi Avukat Ece ÜSTÜNDAĞ, İzmir Barosu Çocuk Hakları Merkezi Avukat Melek ÖZÖNER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Korunmaya Muhtaç Çocuklar Şube Müdürü Gürkan NERGİZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Korunmaya Muhtaç Çocuklar Şube Müdürü Hülya KAYA, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Şube Müdürü Yusuf YILMAZ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Şef Emine AYDAŞ, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü-Koruma Kurulu üyesi Uğur SOYDEMİR, Sokak Çocuklarını Koruma-Çocuklar Geleceğimizdir Derneği Başkanı Neşe Can HÜRTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü-Bornova Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet GÜLCAN, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü-Ruh Sağlığı Programları Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddeler Şube Müdürü Dr. A. Gülgün NAYMAN, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Bşk.Psikolog Gözde SANCAK, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Polis Memuru Safinaz OKÇULAR, İl Jandarma Komutanlığı Astsubay Murat TUNCER, İl Jandarma Komutanlığı- Çocuk/Kadın Kısım Amiri Gül YILDIRIM, İl Göç İdaresi Müdürlüğü Sosyal Hizmet Uzmanı Bilge DEMİR, İl Sağlık Müdürlüğünde Birim Sorumlusu Fatma DURUKAN, İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu- 2. Müdür Gamze TÜRKOĞLU, İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Psikolog Dilara GÜNAY, Ödemiş M Tipi Ceza İnfaz KURUMU Nuri ATALAY, Karşıyaka Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Turgay AKDOĞAN, Çiğli Çocuk Destek Merkezi Müdürü  Sevgi BAY, İl Müftülüğü Vaiz Zeynep BÜDÜN, İzmir Valiliği ÇKK İl Koordinasyon Kurulu Sek. Sorumlusu Sosyal Çalışmacı Selin PEKÇOLAK katılmıştır.
              Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri ele alınmış, Haziran 2018’de yapılacak olan bir sonraki toplantının tam tarihi ve yerinin daha sonra kararlaştırılması karara bağlanarak toplantı sonlandırılmıştır.
 

 
 
 
 


Sonraki Sayfa: YAŞLIYA SAYGI HAFTASI KAPSAMINDA BOCCE TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

Önceki Sayfa : “100 Çocuk 100 Fidan 100 Gelecek” Projesi Kapsamında Fidan Dikme Töreni Gerçekleştirilmiştir