İl Müdürlüğümüz İle Dokuz Eylül Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Geriatri Bilim Dalı Başkanlığı Arasında Protokol İmza Töreni Gerçekleştirilmiştir.

                Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürlüğü ile Dokuz Eylül Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Geriatri Bilim Dalı Başkanlığı arasında 2015 yılında imzalanan işbirliği protokolü gereği Geriatri Bilim Dalı doktorları tarafından İl Müdürlüğümüze bağlı Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde kalmakta olan yaşlılarımıza sağlık hizmeti sağlanmaktadır.
                Bu protokole ek bir protokol hazırlanarak sağlanan hizmetlerin İl Müdürlüğümüze bağlı Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde de uygulanması taraflarca uygun görülmüştür.
          Hazırlanan Ek Protokolün imza töreni 20 Temmuz 2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerçekleştirilmiştir. Törene; Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Adnan KASMAN, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Nesim TANĞLAY, Rektör Yardımcıları, Dokuz Eylül Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Geriatri Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Ahmet Turan IŞIK katılmıştır.
                  Tarafların protokolü imzalamalarının ardından tören sonlanmıştır.Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜNDE NÖBETTEYDİK.

Önceki Sayfa : 'Aile İçi İletişim ve Yaşam Becerileri' Konulu Hizmet İçi Eğitim Gerçekleştirilmiştir.