İL MÜDÜRÜMÜZ NESİM TANĞLAY’IN DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI

           

              Her yıl Ekim ayının ilk pazartesi gününü “Dünya Çocuk Günü” olarak kutlamaktayız. Biz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak insanın tazeliği, saflığı ve masumiyeti olan çocuklarımızı her şeyin önünde tutuyor ve önce “çocuk” diyoruz.
           Çocuklarımıza daha huzurlu ve barışın egemen olduğu bir dünya sunmak için var gücümüzle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bilinçle, sadece ülkemizde değil dünyanın neresinde olursa olsun çocukların gözyaşlarının dindirilmesi için gayret gösteriyoruz. Yavrularımızın sağlık, eğitim ve kültür alanındaki haklarından en üst seviyede yararlanmaları için gerekli bütün adımları atıyoruz. Tüm kuruluş ve çalışanlarımızla birlikte çocuklarımızı geleceğe güçlü bir şekilde hazırlayabilmek adına çalışıyoruz.         
               Unutmamamız gereken en önemli şey bir çocuğun sevgiyle büyüdüğüdür. Ve içinde sevgi olan her şey mutluluğun kapılarını insana açar. Tüm çocuklarımıza sevgi ve barış dolu bir dünya miras bırakabilmek temennisiyle başta kuruluşlarımızda kalan çocuklar olmak üzere tüm çocuklarımızın Dünya Çocuk Gününü kutlar, gözlerinizden öperim.

Nesim TANĞLAY
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü


Sonraki Sayfa: İL MÜDÜRÜMÜZ NESİM TANĞLAY’IN “1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ” MESAJI

Önceki Sayfa : 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Narlıdere Huzurevinde Kutlandı.