İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

          İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleştiği, kırgınlıkların unutulup sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.
Bayramlar, toplumumuzun manevi bir zenginliği olup millet olarak birlik ve beraberliğimizin perçinlenip, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın zirveye ulaştığı en özel günlerdir.
           Bu mübarek günlerin bizlere hatırlattığı en önemli unsur; kavga, öfke, nefret gibi duyguların bir kenara bırakılarak paylaşım, yardımlaşma, hoşgörü, kardeşlik ve sevgi gibi güzel duygularımızın hatırlanmasıdır.
            Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu günde; büyüklerimizi ziyaret etmeli, mümkün olduğunca engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımız ve çocuklarımızla, huzurevindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle vakit geçirerek bu mutluluğu paylaşmalıyız.
            Mübarek Kurban Bayramının milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış, mutluluk getirmesini temenni eder, Şehitlerimizin aileleri, evlatları ve gazilerimiz başta olmak üzere Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.


 
 Nesim TANĞLAY
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü 
 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın "30 Ağustos Zafer Bayramı" Kutlama Mesajı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın 9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu Kutlama Mesajı