İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın Yeni Yıl Mesajı


            Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürlüğü olarak 2017 yılını geride bırakırken; yeni umutlarla, birlik, beraberlik, kardeşlik ve barış duyguları içerisinde 2018 yılını karşılamaktayız.

Yeni yıl ile birlikte, geride bıraktığımız yılı değerlendirme, hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı tekrar gözden geçirme fırsatı yakaladık. Çalışma alanlarımızın zorluğu ve dezavantajı göz önüne alındığında tüm çalışanlarımızın harcamış oldukları emek ve göstermiş oldukları çaba sayesinde başarılı bir yılı geride bıraktığımızı görüyoruz.

Bakanlığımızın ve İl Müdürlüğümüzün kalite politikaları çerçevesinde bireyi, aileyi ve toplumu korumayı amaçlayan, bakım ve rehabilitasyona muhtaç,  her türlü ihmal ve istismar sonucu mağdur olan bireye en nitelikli bakım hizmetinin verilmesini hedefleyen, değişim ve gelişimi izleyen, şeffaf,  dürüst, çalışmayı ilke edinen kurumumuz, el ele vererek tüm zorlukların üstesinden gelmektedir. Hepinizin sahip olduğu çalışma ruhu ve heyecan, daha kaliteli hizmet vermemiz için birer basamak oluşturmaktadır. Bu ruh,  birlikte daha aydınlık bir geleceğe ulaşmamızın anahtarıdır. Yeni yılda da bu çalışma ruhumuz, heyecanımız ve göstermiş olduğumuz anlayış kaybolmadan, her geçen gün artarak devam edecektir.

Bu anlayışıyla; çocuk, kadın, yaşlı, engelli, şehit yakınları, gaziler ve muhtaç durumdaki ailelere ulaşarak onlara hizmet götürmek en önemli hedefimiz olacaktır. Bir önceki yıl koyduğumuz tuğlaların üstüne yepyeni, aydınlık gelecekler koyacağız. Bu yolda, bu hedefle ilerlerken en büyük dayanağımız; bu işi severek ve yüreğiyle yapan çalışma arkadaşlarımızın yanımızda olmasıdır. Onlar; yaptığımız işin zorluğuna rağmen sabırlarını, anlayışlarını, hoşgörülerini ve en önemlisi ihtiyaç sahibi bireylere uzattıkları elin vermiş olduğu heyecanı kaybetmeden çalışmaya devam edeceklerdir.

2018 yılının getireceği yeni umut ve heyecan ile hizmet vereceğimiz çocuklarımızın, kadınlarımızın, yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, şehit yakınları ve gazilerimizin, değerli çalışma arkadaşlarımın ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar; öncelikle barışın egemen olduğu, sağlıklı, başarılı, huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim.


 

Nesim TANĞLAY
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü


Sonraki Sayfa: Gönül Elçileri Projesi çerçevesinde Buca İlçesi buluşmasında “Koruyucu Aile” tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Önceki Sayfa : Okul Destek Projesi kapsamında Çanakkale Gezisi düzenlendi.