Yaşlılara Saygı Haftası Kapsamında bu yıl 4.sü Düzenlenen “Altın Mikrofon Ses Yarışması”nın Finali Gerçekleşti.

          “Yaşlılara Saygı Haftası” kapsamında yaşlı bireylerimizin toplumla bütünleşmesi, hayatın içinde sağlıklı ve aktif rol almaları ve bu anlamda farkındalık yaratmak amacıyla bu yıl 4. düzenlenen “Altın Mikrofon Ses Yarışması” nın finali 24 Mart 2018 Cumartesi Günü Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde gerçekleşti.
             Etkinliğe; İzmir Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU, İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY,İl Müftü Yardımcısı Suzan YILDIRIM, İl Müdür Yardımcılarımız, Kuruluş Müdürlerimiz,  Değerli jüri üyeleri; Prof.Dr.M.Hakan CEVHER, Doç.Dr. Hüseyin YALTIRIK, Ümit KOROĞLU, Emre ÜSTGÜL ve Huzurevlerimizde kalan misafirlerimiz ve yakınları katıldı.
       Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlikte İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY açılış konuşmasını gerçekleştirdi.
          Sahneye çıkarak parçalarını seslendiren finalistlerimize misafirlerimiz de eşlik ederek gönüllerince eğlendiler. Bu keyifli dakikaların ardından jüri üyelerinin verdiği puanlarla “Altın Mikrofon Ses Yarışması 4” Birincisi Karşıyaka Zübeyde Hanım Huzurevi sakinimiz Mehmet Şakir UZBAŞARAN, İkincisi Özel Nurel-2  Huzurevi sakinimiz Emine KARLUK ve üçüncüsü Narlıdere Huzurevi sakinimiz Mihriban ATACIK olmuştur. Dereceye giren yarışmacılarımız alkışlar arasında sahneye davet edildi ve plaketleri takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından tüm misafirlere kokteyl verildi.
 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz “Yaşlılara Saygı Haftası” Kapsamında Yaşlılarımızla Buluşmuştur.

Önceki Sayfa : YAŞLIYA SAYGI HAFTASI KAPSAMINDA BOCCE TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.